o firmě

Firma KOVÁŘSTVÍ DIVIŠ Vám nabízí mnohaleté zkušenosti se zakázkovou uměleckou kovovýrobou. Jsme rodinnou českou firmou působící na trhu více než 22 let. Naše dílny se po celou doby naší existence nacházejí v obci Chlum nedaleko Hradce Králové. V blízkosti dílen v obci Bříza či v naší vzorkovně v Praze Vám můžeme v našich předváděcích prostorách představit veškerý náš sortiment. V Praze aktuálně připravujeme nové výstavní prostory, o jejichž otevření budeme včas informovat zde, na našich internetových stránkách. 
 
 

Specializací naší společnosti je výroba kovaných plotů, bran a vchodových branek, které nabízíme včetně veškerého příslušenství a doplňků - jako jsou automatické pohony, elektrické zámky, kovaná čísla, poštovní schránky nebo například dvířka plynoměrů a elektroměrů. U všech svých výrobků klademe důraz na maximální kvalitu, životnost a funkčnost.

Dalším sortimentem nabízeným naší společností jsou kované mříže, schodiště, schodišťová a balkónová zábradlí a kovaný nábytek. 

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Velká poptávka nás přiměla otevřít i vlastní designerské studio zaměřené na design kovových a kovaných předmětů, které jsme následně schopni zhotovit. S vlastním designérem vycházíme vstříc požadavkům a potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Každý náš výrobek je díky autorskému přístupu designera originálním dílem zhotoveným přímo na míru.